Kup Voucher

Vouchery House of Crime – elegancki i pomysłowy prezent

Nie ma lepszego prezentu niż pełne emocji doświadczenie. Nieważne, czy szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, zastanawiasz się, jak zaimponować dziewczynie, czy może chcesz urozmaicić wieczór przyjaciołom, rodzicom czy koledze z pracy – voucher House of Crime to przepustka do 60 minut emocji na wysokim poziomie. Wszystkie nasze pokoje projektowane są przez profesjonalistów. A ponieważ mieścimy się przy ulicy Włodkowica czyli w najlepszej imprezowo lokalizacji we Wrocławiu, we współpracy z naszymi partnerami możemy zaproponować Voucher na cały wieczór – start w House of Crime, kolacja w modnej knajpie, a potem – tańce do rana w Pasażu Pokoyhoff. Jeśli interesuje cię zakup vouchera, skontaktuj się z nami na adres biuro@houseofcrime.pl lub zadzwoń – 534 066 448. Na życzenie wystawiamy faktury Vat.

Nekromanta Voucher
od 165,00 PLN
1866 rok. Gaston Renault, goniec pocztowy, przyjmuje przesyłkę, która zmieni jego życie na zawsze. Gdy dociera pod wskazany adres przypomina sobie legendy o przeklętym miejscu i Nekromancie, który unicestwia swoje ofiary, aby uzyskać nieśmiertelność. Ale jest już za późno. Jego jedyną nadzieją jesteście wy, którzy przypadkiem odkrywacie kaplicę Nekromanty wiele lat później.
kup voucher
Wulkan na madagaskarze Voucher
od 170,00 PLN
Nie jest łatwo być Duchem Wulkanu w dzisiejszych czasach. Kiedyś – szacunek tubylców, ofiary z dziewic i wybuchowe sylwestry. Dziś – problemy z erupcją i złośliwa Krwiożercza Kuna, która wszędzie włazi, przegryza bambusowe przewody i kradnie magiczne figurki. No właśnie, figurki. Były trzy, są dwie.
kup voucher
Skarbówka Voucher
od 135,00 PLN
Młodszy inspektor Sebastian Woliński zostaje znaleziony martwy, a gabinet jego przełożonego, skorumpowanego dyrektora Nawrata od dwóch dni stoi pusty. Czego się dowiedzieli? Komu te informacje mogły zaszkodzić?
kup voucher

Zapytaj o voucher

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.
[recaptcha]